SMS kredīts bez procentu maksas

SMS kredīts it viens no pazīstamākajiem un visbiežāk izmantotajiem aizdevuma veidiem. Kredīta lielo popularitāti varētu raksturot ar tā vienkāršajiem pieteikšanas un saņemšanas nosacījumiem, kā arī aizdevēju rīkotajām akcijām, kas ļauj aizņemties izdevīgā.

Viena no akcijām, ko piedāvā vairāki ātro kredītu izsniedzēji ir SMS kredīts, bez procentu maksas, jeb, kā bieži tiek reklamēts, atdod tik, cik aizņēmies.

Akcijā, SMS kredīts bez procentu maksas, parasti tiek piedāvāta iespēja saņemt pirmo kredītu pie konkrētā aizdevēja, nemaksājot ne centu vairāk, kā esat aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi jūsu kredītam netiks piemērota komisijas maksa un procenti no aizdevuma summas, tādējādi jūs varēsiet atdot tieši tik lielu naudas summu cik būsiet aizņēmies.

Jāņem vērā, ka ne visi aizdevēji piedāvā šādu akciju, tāpēc pirms aizņemšanās pārliecinies vai esi izvēlējies izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

Kas saņems SMS kredītu?

Lai saņemtu SMS kredītu jums ir jāatbilst dažiem vienkāršiem nosacījumiem:

SMS kredīts

  • Jābūt vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgās uzturēšanās atļaujas īpašniekam
  • Jums jābūt bankas kontam, mobilā telefona numuram un e-pastam
  • Nedrīkstat būt iekļauts parādnieku sarakstā.

Pieteikt SMS kredītu ir pavisam vienkārši un to var izdarīt atrodoties jeb kurā vietā, kur ir pieejams interneta pieslēgums, taču, ja jūs jau esat reģistrējies kādā no aizdevēju mājas lapām, jūs varat iztikt arī bez interneta, piesakot kredītu ar SMS palīdzību.

Post Navigation