Pirmie kredīti bez procentiem

Vairākkārt reklāmās ir dzirdēts par ātrajiem kredītiem bez procentu maksas, jeb aizdevumiem, kas tiek izsniegti pilnīgi par brīvu. Vairums no mums noteikti atceras teicienu, ka mūsdienās pat par gaisu ir jāmaksā, taču tā nebūt nav. Ātros kredītus patiešām iespējams saņemt bez % maksas, taču pirms tam vēlams iepazīties ar dažām niansēm.

Nebūt nav tā, ka, izsniedzot ātro kredītu bez procentu maksas, aizdevējs neko nesaņem pretīAizdevējs no šāda darījuma negūst peļņu naudas izteiksmē, taču tas iegūst jaunu klientu, kurš, iespējams, atgriezīsies un nākamreiz aizņemies maksājot procentu maksu un līdz ar to nesot peļņu.

Ātros kredītus bez procentu maksas piedāvā vairāki aizdevēji

Bezprocentu kredīta nosacījumos parasti ir paredzēts, ka:

  • Šāds aizdevums tiek piešķirts tiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi,
  • Summa, ko iespējams aizņemties nesasniedz aizdevēja maksimāli noteikto un pie katra aizdevēja mēdz atšķirties,
  • Aizdevuma atmaksas termiņš nepārsniedz 30 dienas.

To, vai aizdevējs piedāvā bezprocentu kredītu, var uzzināt aizdevēja mājas lapā, kā arī mūsu salīdzināšanas apskatā. Jūs redzēsiet naudas sumua, kuru iespējams saņemt tad, ja aizņematies pirmo reizi, līdz ar to jūs varat izvēlēties aizdevēju, kas piedāvā jums atbilstošāko naudas summu un nosacījumus.

Lai saņemtu ātro kredītu bez procentu maksas, jums gluži tāpat, kā piesakoties parastajam ātrajam kredītam, ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā uz jāizveido savs lietotāja profils. Reģistrāciju var uzsākt ievadot kredītu kalkulatorā vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu un spiežot „saņemt kredītu” vai līdzīgu pogu, kas apstiprina jūsu vēlmi pieteikties ātrajam kredītam.

Svarīgi!

Ievadot vēlamo aizdevuma summu kredīta kalkulatorā, sekojiet līdzi vai naudas summa, kura jums būs jāatmaksā ir tādi pati, kā vēlaties aizņemties. Ja atmaksājamai naudas summai tiek pieskaitīta komisijas vai procentu maksa, tad visticamāk jūs esat pārsniedzis aizdevuma limitu, kas tiek izsniegts bez procentu maksas un jums būs jāsamazina vēlamā aizdevuma summa vai arī jāmaksā komisijas maksa par aizdevumu.

Reģistrācija un pieteikuma izskatīšana

Reģistrācija un aizdevuma pieteikuma aizpildīšana ir ļoti vienkāršs process un neaizņem daudz laika, parasti tas paveicams 15 – 30 minūšu laikā. Lai visas veicamās darbības būtu saprotamas un nerastos jautājumi, aizdevēja mājas lapā ir izskaidrots, kā veicama pieteikuma formas aizpildīšana, kā arī norādīts tālruņa numurs vai čata iespēja, kuru izmantojot jūs varat sazināties ar kādu no darbiniekiem un noskaidrot radušās neskaidrības.

Aizdevuma apstiprinājuma gadījumā jums par to paziņos ar īsziņas un e-pasta starpniecību, turklāt nauda uz jūsu norādīto bankas kontu tiks pārskaitīta nekavējoties.

Bezprocentu aizdevums viennozīmīgi ir izdevīgākais aizņemšanās veids, tāpēc izmantojiet iespēju un aizņemieties atbildīgi.

Post Navigation