LICENCE

Aizdevēji ir saņēmusi speciālo atļauju jeb licenci par patērētāju kreditēšanu. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) izsniedz licenci, kas ļauj aizdevējiem likumīgi izsniegt aizdevumus patērētājiem Latvijas teritorijā. Licence tiek saņemta pret valsts nodevu, un tā apliecina ne tikai uzņēmuma maksātspēju, bet kalpo arī par kvalitātes garantu.

Saņem kredītu  līdz ~500 EUR bez maksas*!

*Pirmais kredīts bez komisijas maksas (saite) uz termiņu līdz 30 dienām

Izmantojot īpašo piedāvājumu: Pirmais kredīts BEZMAKSAS 0% par procentiem, Tu vari saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas, bez procentiem!

Piemēram, ja paņemsi kredītu 1000 EUR apmērā uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 1000 EUR. Kredīts tiek piešķirts elektroniski, tādēļ tā saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti, vienīgi e-pasts, dators, internets un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Tu vari paņemt kredītu, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.

Kredīta atmaksu jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku, kas Tev ir nosūtīts uz e – pastu. Ja vēlies to saņemt atkārtoti vai ja Tev ir radušies jautājumi, sazinies ar aizdevēju. Nekāda ignorēšana!

Norēķinu rekvizīti:

Saņēmējs: Aizdevējs

Izvēlieties banku:

Bankas konts:

Maksājuma mērķis reģistrācijai: Piekrītu līguma nosacījumiem

Maksājuma mērķis kredīta atmaksai: Rēķina Nr. Atmaksa (Vai līdzīgi) utt

Maksājuma mērķis kredīta pagarināšanai Rēķins pagarinājuma maksa utt

Ja neesi gatavs veikt kredīta atmaksu, pagarini tā atmaksas termiņu, pārskaitot pagarināšanas komisijas maksu.

Post Navigation