Kur aizņemties ātros kredītus?

Ātrais kredīts ir kļuvis par vienu no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā un pasaulē, taču pieaugot aizdevēju skaitam un piedāvājumu klāstam rodas jautājumi kur un kā izdevīgāk aizņemties ātro kredītu.

Nonākot situācijā, kurā vienīgais glābiņš varētu būt aizdevums, ikviens vēlas ietaupīt un saņemt pēc iespējas izdevīgāku aizdevuma piedāvājumu, ar kura atmaksu vēlāk nerastos problēmas.

Aizņemties ātro kredītu internetā

Lai šādu piedāvājumu atrastu, ir jāveic kredītu piedāvājumu salīdzināšana un jānosaka kurš no aizdevējiem tieši jūsu izvēlētajai aizdevuma summai piestāda vismazāko komisijas maksu. Varētu šķist, ka salīdzināšanas process ir ilgs un sarežģīts, taču ne mūsdienās, kad openlatvia.lv piedāvā salīdzināt aizdevējus, tad šis process jau ir veikts un jums vien atliek izvēlēties sev tīkamāko variantu.

Izvēloties ātrā kredīta izsniedzēju, noteikti pārliecinieties vai tas piedāvā kādu atlaidi komisijas maksai vai pat pirmo aizdevumu bez maksas. Ar aizdevēju piedāvāto akciju palīdzību jūs varat ietaupīt daudz vairāk naudas un aizņemties krietni vien izdevīgāk.

Visvienkāršāk ātro kredītu noformēt iespējams internetā, taču to iespējams izdarīt arī, dodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem vai zvanot pa mājas lapā norādīto tālruņa numuru. Ja esat reģistrējies kāda aizdevēja mājas lapā un esat tā klients, aizdevumu iespējams pieteikt arī ar īsziņas palīdzību. Aizdevuma noformēšana neprasa daudz laika un naudu iespējams saņemt tajā pašā dienā, kad aizdevums ir pieteikts un apstiprināts, jāņem gan vērā, ka nakts laikā aizdevēji neizskata iesniegumus līdz ar to būtu vēlams aizdevumu pieprasīt pa dienu.

Neatkarīgi no tā, kur aizdevēju jūs izvēlēsieties, lai saņemtu kredītu jums, jāatbilst dažām standarta prasībām, uz kurām balstās visu aizdevēju kredītu piešķiršanas vērtēšanas kritēriji.

Lai saņemtu ātro kredītu jums:

  • Jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotajam vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem ( daži aizdevēji piešķir arī ātro kredītu no 18 gadiem)
  • Jāsaņem regulāri, pietiekoši lieli ienākumi.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām (lai atvieglotu reģistrāciju, svarīgi būtu, lai esat interneta bankas lietotājs)
  • Jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis pašreizējos maksājumus. (vairāki aizdevēji pievērš pastiprinātu uzmanību kredītvēsturei)

Ja izvēlētais aizdevējs noraida jūs kredīta pieprasījumu jūs tūlīt pat varat griezties pie cita aizdevēja. Katrs kredīta izsniedzējs to vai jums piešķirt aizdevumu vai nē vērtē mazliet savādāk, tāpēc pastāv liela iespējamība, ka pie nākamā aizdevēja vēlamo naudas summu saņemsiet bez problēmām.

Lai gan aizņemšanās process ir ļoti vienkāršs un reizēm izdodas atrasts patiesi izdevīgu aizdevuma variantu, vienmēr jāatceras, ka aizdevumu nāksies atdot pilnā apmēra, tāpēc jau laicīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikus un aizņemieties atbildīgi.

Post Navigation