Kam nedos kredītu? Kam dod kredītu? Viss par kredītu došanu!

Ātrie kredītiNoteikti kredītu nepiešķirs, ja esat parādā jau kādā citai kredītkompānijai, vai pieprasītā summa ir tik augsta, ka Jūsu ikmēneša ienākumi nav atbilstoši, lai Jūs spētu segt ikmēneša kredīta maksājumu. Taču, ja esat saņēmis kredīta atteikumu, Jums pastāv iespēja lūgt atteikuma lēmuma pārskatīšanu, ja esošais parāds nomaksāts un Jūs esat iesniedzis atkārtotu pieprasījumu.

Savukārt, ja Jums atteikums bijis saistībā ar to, ka kredītkompānija izvērtējusi un uzskata, ka Jums ir pārāk mazi ikmēneša ienākumi, tātad Jums ir zema maksātspēja, lūgt vēlreiz pārskatīt kredīta atteikuma lēmumu var, ja iesniedzat papildus dokumentus ar informāciju, kura līdz tam kredītkompānijai nebija zināma, piemēram – dokuments par ienākumiem, kuri nebija uzrādīti, dokuments par to, ka Jūsu dzīvesdraugs palīdz nomaksāt komunālos maksājumus un tamlīdzīgi. Dažās situācijās kreditors piedāvā pārkreditēšanu, vai kredītu apvienošanu, ja jau ir kāds aktīvs kredīts, kurš ir paņemts tajā pašā uzņēmumā.

Ja kreditors apšauba Jūsu kredītsaistību izpildi, vēl viens veids, kā šo kredītsaistību izpildi pastiprināt ir piedāvāt trešo personu kā galvotāju, vai ķīlu, ļoti iespējams, ka kreditoram tas palīdzēs mainīt negatīvo lēmumu uz pozitīvu, turklāt pozitīva iznākuma gadījumā nodrošinātam kredītam Jums, visticamāk, tiks piedāvāta arī zemāka procentu likme. Jebkurā gadījumā kredīta atteikuma gadījumā jāķeras klāt preventīvām darbībām, lai izvairītos no atkārtota kredīta atteikuma. Izanalizējot kredīta atteikuma iemeslus, Jūs varat saprast kādi pasākumi jāveic, lai turpmāk Jūs no kredītkompānijas saņemtu pozitīvu lēmumu. Ja par savu kredītvēsturi esat pārliecināts, pārliecinieties vai nav kāda tehniska kļūda kredītreformas datu bāzē par Jums. Mēdz gadīties, kad pat niecīgas summas dēļ Jūs esat tajā iekļauts, tad pirmkārt noteikti šīs kredītsaistības jānosedz un jāturpina tālāk izvērtēt pārējos varbūtējos iemeslus,- zemā maksātspēja un kā to paaugstināt, nav regulāru ikmēneša ienākumu (noteikti jāstājas darba attiecībās), pieprasīta pārāk augsta kredīta summa. Vienkāršākais veids, kā uzzināt patiesos kredīta atteikuma iemeslus, pajautāt kredītkompānijai, jo šo informāciju Jums noteikti sniegs ikviens kreditors.

Post Navigation