BUJ

Kas var saņemt ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu jums:

  • Jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotajam vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem ( daži aizdevēji piešķir arī ātro kredītu no 18 gadiem).
  • Jāsaņem regulāri, pietiekoši lieli ienākumi.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām (lai atvieglotu reģistrāciju, svarīgi būtu, lai esat interneta bankas lietotājs).
  • Jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis pašreizējos maksājumus. (vairāki aizdevēji pievērš pastiprinātu uzmanību kredītvēsturei).

Pirmais kredīts bez % maksas! Ko tas nozīmē?

Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties no aizdevējiem bez procentiem – nekādas komisijas, nekādu procentu. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 100.

Vai es varu saņemt pirmo kredītu bez % maksas?

Pirmo kredītu bez % maksas var saņemt aizņemoties pirmoreiz. Tas tiek piešķirts automātiski, ja esiet jauns klients. Obligāti ir jāizvēlas aizdevējs, kurš izsniedz pirmo kredītu bez % maksas un nedrīkst pārsniegt pirmā kredīta summu.

Kādi dokumenti nepieciešami kredīta saņemšanai?

Kredīta saņemšanai nav vajadzīgi dokumenti. Ir nepieciešams E-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Vai nepieciešams apmeklēt aizdevēju, lai parakstītu līgumu?

Nē. Viss notiek ar interneta starpniecību. Līgums tiks apstiprināts elektroniski. Līgums tiek apstiprināts tajā brīdī, kad jauns klients veic reģistrācijas pārskaitījumu uz aizdevēja bankas kontu (EUR 0.01).

Kādas ir kredīta kopējās izmaksas?

Pirmais kredīts ir bez % maksas (skatīt aizdevējus, kuri aizdod bez % maksas). Kredīta izskatīšana ir bez maksas. Jauniem klientiem ir jāmaksā EUR 0.01 (viens cents) par reģistrāciju. Par atkārtotu kredītu (aizņemoties 2 vai vairāk reizes) ir jāmaksā noteikta summa par kredīta izmantošanu, kura atkarīga no pieteiktās summas un atmaksas termiņa.

Cik ātri tiek izsniegts ātrais kredīts?

Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā. Ātro kredītu saņemsi  10-20 minūšu laikā (aizdevēja darba laikā). Naudas pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā ir klienta un aizdevēja konts. Vienas bankas ietvaros – ātro kredītu var saņemt dažu minūšu laikā, ja konts ir citā bankā – pārskaitījums var paņemt ilgāku laiku.

Vai drīkst būt vairāki kredīti vienlaicīgi?

Jums vienlaicīgi var būt tikai viens ātrais kredīts, taču vairāki aizdevēji piedāvā iespēju saņemt papildu summu pie esošā kredīta.

Kāpēc man tika atteikts kredīts?

Kredītu atsaka, ja:

  • Klients ir pārkāpis saistības.
  • Klients ir parādnieku reģistros.
  • Vēl nav atmaksājis savu iepriekšējo kredītu.
  • Reģistrējoties ir norādījis kļūdainus datus.
  • Ir jaunāks par 18 (skatīt punktu „Kas var saņemt ātro kredītu?”) vai vecāks par 75 gadiem.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu ātro kredītu?

Nē. Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Kas ir openlatvia.lv?

Openlatvia.lv ir informatīvs avots, kurā varat salīdzināt ātro kredītu piedāvājumus, kā arī uzzināt jaunāko par kredītu nozari. openlatvia.lv nav finanšu institūcija, banka vai kreditors un neizsniedz kredītus.