Ātro kredītu akcijas

Ātro kredītu reklāmās gandrīz vienmēr tiek pieminēta kāda no akcijām, kas samazina komisijas maksu vai pat ļauj aizņemties naudu par brīvu (atmaksā tik, cik aizņēmies). Ievērojot akciju biežumu varētu rasties jautājums vai atlaides patiešām ir īstas vai tas ir tikai reklāmas uzpūst burbulis, kurā kārtējo reizi rāda vienu, bet patiesībā piedāvā kaut ko citu.

Veicot nelielu pētījumu un apmeklējot biežāk reklamēto aizdevēju mājas lapas, kā arī veicot testa aizņēmumus var secināt, ka:

  • Pašreiz notiekošas akcijas patiešām darbojās, un komisijas maksa tiek samazināta vai netiek aprēķināta vispār tad, ja aizņematies pirmo reizi.
  • Bez % maksas aizdevums tiek piedāvāts aizņemoties mazāku naudas summu nekā ir aizdevēja noteiktais limits, piemēram, ja pirmajā reizē jūs varat aizņemties līdz 300 EUR, tad bez % maksas aizdevums būs aizņemoties līdz 300 EUR.

Kur saņemt ātro kredītu ar akciju

Procenti

Akciju biežums un lielās atlaides varētu mulsināt kredītu ņēmējus, taču, tā kā atlaides patiešām darbojās un nav vien tukši reklāmas saukļi, tās vajadzētu izmantot un izvēlēties iespēju aizņemties izdevīgāk. Ātro kredītu izsniedzēju Latvijas tirgū ir diezgan daudz un, konkurējot vienam aizdevējam ar otru, tiek rīkotas visdažādākās akcijas, ar ko piesaistīt klientu un padarīt savu piedāvājumu pievilcīgāku.

Pateicoties akcijām ikviens, kas nonācis finansiālās grūtībās un nolēmis noformēt aizdevumu, var to izdarīt daudz izdevīgāk vai pat, nemaksājot komisijas maksu un atdodot tieši tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmās.

Izplatītākās ātro kredītu akcijas ir:

  • Pirmais aizdevums bez % maksas – šādu akciju piedāvā vairāki aizdevēji un ļauj saņemt bez % maksas kredītu ikvienam, kas vēl ne reizi nav aizņēmies no konkrētā aizdevēja. No šis akcijas labumu gūst gan aizdevējs, gan tas kurš aizņemas jeb klients, jo klients saņem sev nepieciešamo aizdevumu nemaksājot par to ne centa, taču aizdevējs ir ieguvis sev jaunu klientu.
  • Atlaides lojālajiem klientiem– šī akcija arī ir diezgan izplatīta aizdevēju vidū. Dažādas lojalitātes programmas, ļauj aizņemties izdevīgāk tiem, kas pie konkrētā aizdevēja jau saņēmuši un veiksmīgi atmaksājuši vienu vai vairākus aizdevumus. Ar šīs akcijas palīdzību aizdevēji cenšas pateikt paldies par uzticību.
  • Atlaides uz svētkiem – šo atlaižu veidu varētu uzskatīt par populāru un bieži sastopamu ne tikai ātro kredītu vidū. Tāpat kā veikalos tiek rīkotas dažādas svētku izpārdošanas, arī ātro kredītu nišā notiek svētku aktivitātes tai skaitā lielākas vai mazākas atlaides komisijas maksām un pat dāvanas, noformējot aizdevumu.

Sekojot līdzi atlaidēm, pastāv iespēja ietaupīt diezgan ievērojamas naudas summas, turklāt, ja esat nonācis situācijā, kurā neiztikt bez aizdevuma, kāpēc gan ar atlaižu palīdzību neaizņemties daudz izdevīgāk? Ātro kredītu klāsts ir plašs, līdz ar to arī atrast kādu izdevīgu akcijas piedāvājumu nemaz nav tik grūti.

Post Navigation