Ātrie kredīti no 19 gadiem

19 gadi ātro kredītu saņemšanai ir diezgan strīdīgs vecums, jo lielākā daļa aizdevēju piedāvā izsniegt aizdevumu no 20 gadu vecuma, taču visiem tiem, kas 19 gados ir nonākuši finansiālās grūtības un vēlas saņemt aizdevumu nevajadzētu mest plinti krūmos, jo, lai gan piedāvājumu klāsts nav tik liels, arī jums ir iespēja saņemt ātro kredītu.

Ātro kredītu no 19 gadiem piedāvā saņemt aizdevējs Credit24, kurš Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus. Lai vērstos ar kredīta pieteikumu pie šī aizdevēja, jums no sākuma vajadzētu pārliecināties vai atbilstat aizdevēja izstrādātajiem kredīta piešķiršanas noteikumiem.

Noteikumi, lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem ir tādi paši kā tiem, kas vēlas tikt pie aizdevuma būdami citā vecuma grupā.

Lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem:

  • Jums jābūt Latvijas republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar derīgu beztermiņa uzturēšanās atļauju un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi (ienākumu apmēram ir jābūt pietiekoši lielam, lai jūs bez problēmām varētu atmaksāt aizdevumu, neieslīgstot vēl lielākās finansiālās grūtībās.)
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā, kā arī kavējis citus esošos maksājumus. (Informāciju par to vai esat reģistrēts parādnieku sarakstā, kā arī savu kredītvēsturi varat apskatīt elektroniski ja jums ir izsniegta eID karte)
  • Jums nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa numurs, kā arī e-pasta adrese.

Ātri kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kuri paredzēti, īslaicīgu finansiālu problēmu novēršanai, neparedzētu izdevumu segšanai, kā arī lielāku pirkumu veikšanai kuru vērtību spēsiet segt ilgtermiņā. Aizņemoties ātro kredītu, jums jābūt pārliecinātam, ka spēsiet to bez problēmām atgriezt iepriekš izvēlētajā termiņā, jo lai gan aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām, par to nākas piemaksāt papildus, tādā veidā padarot šo aizņēmumu mazāk izdevīgu.

Pieteikties ātrajam kredītam no 19 gadiem varat internetā, atrodoties jebkurā vietā kur pieejams tā pieslēgums, izmantojot mobilo tālruni vai dodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem, kuri izvietoti daudzviet Latvijā.

Post Navigation