Ātrie kredīti bez procentiem

Bieži tiek runāts par dārgiem un lētiem aizdevumiem, zemu un augstu procentu maksu, taču ne visi ir informēti par to, kā nosaka kredītu lētumu vai dārgumu, kā arī par to, ka iespējams aizņemties bez procentu maksas.

Kas ir procentu maksa?

Procenti

Kredītiem pievienotā procentu maska ir maksa, kuru pie aizdevuma pamatsummas, jeb summas, kuru esat aizņemies papildus iekasē aizdevējs. Procentu maksa sevī var ietvert administratīvos izdevumus, peļņu un citas maksas.

Aizdevumiem procentu likmi parasti izsaka GPL jeb gada procentu likmē. GPL procentuāli norāda to naudas summu, kuru gada laikā jūs, papildus pamatsummai, samaksātu aizdevējam. GPL tiek noradīta arī ātrajiem kredītiem, kaut arī nauda tiek atdota jau viena mēneša laikā, līdz ar to šī likme īsti nepilda savu funkciju, taču salīdzinot GPL starp dažādiem aizdevējiem aptuveni var noteikt, kurš no tiem piedāvā lētāku aizdevumu un kurš dārgāku.

Kas ir bezprocentu kredīts?

Lai gan esam pieraduši meklēt lētāko kredīta piedāvājumu un salīdzināt procentu likmes, pastāv arī savādāks aizdevumu saņemšanas veids un tā ir aizdevuma saņemšana, nemaksājot procentus.

Ātrie kredīti bez procentu maksas ir iespēja aizņemties īstermiņā, atgriežot tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties un nepārmaksājot ne centa. Ātros kredītus bez procentu maksas piedāvā vairāki aizdevēji, gan regulāri, piešķirot to jaunajiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, gan arī dažādu akciju veidā, piemēram, uz svētkiem.

Naudas summas, kuras iespējams aizņemties bez procentu maksas, parasti nav lielas un lielākoties nepārsniedz 200 – 300 EUR robežas, taču, ja ņem vērā, ka ātrais kredīts ir īstermiņa izdevumus un tā atmaksas termiņš nav garāks par 30 līdz 45 dienām, šī summa vairs nemaz nešķiet tik maza un var kalpot kā glābiņš tiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās.

Kā saņemt ātro kredītu bez procentu maskas?

Lai saņemtu ātro kredītu bez maksas, jums no sākuma jāuzzina, kuri aizdevēji šādu pakalpojumu piedāvā. Šo informāciju jūs varat atrast mūsu sākuma lapā, kur parasti ir tiek norādīts, kuri no aizdevējiem piedāvā pirmo aizdevumu bez procentu (0%) maksas, taču par notiekošajām akcijām noteikti uzzināsiet no reklāmām televīzijā.

Kad esat izvēlējies sev tīkamāko aizdevēju, jums kredītu kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš, un jāpiesakās aizdevumam. Pirms aizdevuma saņemšanas jums būs jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidots personalizēts profils aizdevēja mājas lapā, kurā varēsiet sekot līdzi jūsu aizdevumiem un ar tiem saistītajām darbībām.

Kredīta pieteikšana un noformēšana parasti neprasa vairāk par 30 minūtēm un ir vienkāršs process, kuram nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība un vairākkārtēja dokumentu pārskatīšana.

Post Navigation