Ātrie kredīti bez galvojuma

Galvotāja piesaistīšana, ņemot kredītu, bieži vien ir sarežģīts un piņķerīgs process. Bieži vien atrast galvotāju, kas atbilsts visām bankas noteiktajām prasībām ir visai grūti, turklāt var gadīties, ka jūsu izvēlētais cilvēks nemaz nevēlas būt saistīts ar jūsu aizdevumu, tieši tāpēc, gadījumos, kad situācija ļauj jums aizņemties nelielas naudas summas un jūs vēlaties iztikt bez galvotāja vai ķīlas, labs risinājums būs ātrais kredīts bez galvotāja.

Ātrie jeb patēriņa kredīti bez galvotāja ir īstermiņa aizdevumi (parasti ar termiņu no 1 mēneša līdz 5 gadiem) kuru noformēšanai un saņemšanai nav nepieciešam ķīlas vai galvotāja piesaiste. šāda veida saņemšana ir visai vienkāršs un ātrs process it īpaši ja jūs atbilstat visiem zemāk minētajiem kritērijiem.

Lai saņemtu ātro kredītu bez galvotāja jums:

  • Jābūt vecuma robežās no 20 – 70 gadiem (atsevišķi aizdevēji piedāvā saņemt kredītu arī tiem, kuri sasnieguši 18 gadus un nav pārkāpuši 75 gadu slieksni)
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam ar ilgtermiņa uzturēšanās atļauju.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

Lai noformētu ātro kredītu bez galvotāja jums būs nepieciešams vien dažas minūtes laika, taču pirms kredīta pieteikšanas  noteikti vajadzētu pārliecināties, ka spēsiet to atmaksāt iepriekš noteiktajā laikā.

Post Navigation