Monthly Archives: August 2018
You are browsing the site archives by month.
Ko dod ātro kredītu risinājums?

Ātrie kredītiŠis risinājums tiek nemitīgi uzlabots, nodrošinot augstas klases servisu visiem tā saņēmējiem. Īpašs uzsvars tiek likts uz jaunāko tehnoloģiju pielietojumu.

Ir tikai reģistrācijas maksas, kas sastāda minimālo – 0.01 EUR Centu. Reģistrācijas maksu pārskaiti uz banku, kurā Tev ir konts un, uz kuru vēlies saņemt aizdevumu.

Klientu personīgu apkalpošanu nodrošina spējīgi darbinieki, kas ir pieredzējuši dažādās ar finansēm saistītās sfērās. Viņi izvērtēs pieteikumu! Ja lēmums būs pozitīvs, naudu Tev pārskaitīsim dažu minūšu laikā.

Ātrie kredīti internetā strauji aug un attīstās, gan paplašinot pakalpojumu klāstu, gan uzlabojot to kvalitāti. Klientu vēlmju ievērošana un koncentrēšanās uz viņu vajadzībām paplašina veiksmīgi izsniegto aizdevumu, kā arī palielina summas un kopējo pakalpojumu piedāvājumu klāstu.

Maksājumus par kredītu vari veikt savā internetbankā, jebkuras bankas filiālē vai kādā no Latvijas pasta nodaļām. Ja neesi gatavs atmaksāt kredītu, tad Tev ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām. MAKSAS PAKALPOJUMS! Lai pagarinātu atmaksas termiņu, ienāc savā lietotāja kontā, tur Tu atradīsi atbilstošu izvēlētajam termiņam komisijas maksu, kura Tev būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu.

Ātrie kredīti no nebanku piedāvājumiem palīdzēs sasniegt darbinieku pieredze un progresīvās uzņēmuma darbības metodes.

Jautājumi un atbildes

Aizdevēju interneta ātrie kredīti jeb nebanku īstermiņa kredīti piedāvātie pakalpojumi apmierina klientu vēlmes un vajadzības ar ātru un efektīvu risinājumu, kas tiešā veidā sniedz klientiem nepieciešamo.

kreditor

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lai pabeigtu reģistrāciju, jāveic 0.01 EUR maksājums. Kādi rekvizīti jānorāda veicot maksājumu?

Cik lielu aizdevuma summu es varu saņemt?

Cik ātri tiks sniegta atbilde par manu aizdevuma pieteikumu?

Kad jāveic aizdevuma atmaksa?

Kas jānorāda veicot aizdevuma atmaksu?

Vai ir iespēja saņemt vēl vienu aizdevumu, ja nav atmaksāts iepriekšējais?

Kad var pieteikties jaunam aizdevumam?

Ko darīt, ja nav iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā?

Kāpēc tika atteikta aizdevuma piešķiršana?

Vai ir iespēja saņemt rēķinu atkārtoti?

Aizdevēji ļauj aizņemties ar pāris klikšķiem, bet mobilo lietotāju ērtībām ir pieejams SMS kredīts. Tāpat iespējams pakalpojumam pieslēgties neizejot no mājām, padarot pakalpojuma lietošanu vēl ērtāku.

Aizdevumi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem – aizņemties ir viegli, ērti, un arī piedāvātie nosacījumi neatpaliek no nozares labākajiem rādītājiem. Iesakām izvēlēties tieši nebanku pakalpojumus, jo ir ieguldīts daudz darba, lai tos padarītu par labākajiem tieši Jums.

Autors neuzņemas nekādu atbildību par iespējamajiem Jūsu zaudējumiem vai kaitējumu, ja tāds rastos šīs mājas lapas lietošanas rezultātā, vai arī šajā mājas lapā piedāvātais pakalpojums nav bijis pieejams.

Izmēģiniet ātro kredītu internetā paši! Pārliecinieties, ka ir pieejams viens no TOP pakalpojumiem Latvijā. Bet, ja Jums šķiet, ka neesam – dodiet mums ziņu. Mēs to noteikti ņemsim vērā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu. Ja ir ko teikt, Sazinies ar mums!

LICENCE

Aizdevēji ir saņēmusi speciālo atļauju jeb licenci par patērētāju kreditēšanu. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) izsniedz licenci, kas ļauj aizdevējiem likumīgi izsniegt aizdevumus patērētājiem Latvijas teritorijā. Licence tiek saņemta pret valsts nodevu, un tā apliecina ne tikai uzņēmuma maksātspēju, bet kalpo arī par kvalitātes garantu.

Saņem kredītu  līdz ~500 EUR bez maksas*!

*Pirmais kredīts bez komisijas maksas (saite) uz termiņu līdz 30 dienām

Izmantojot īpašo piedāvājumu: Pirmais kredīts BEZMAKSAS 0% par procentiem, Tu vari saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas, bez procentiem!

Piemēram, ja paņemsi kredītu 1000 EUR apmērā uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 1000 EUR. Kredīts tiek piešķirts elektroniski, tādēļ tā saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti, vienīgi e-pasts, dators, internets un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Tu vari paņemt kredītu, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.

Kredīta atmaksu jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku, kas Tev ir nosūtīts uz e – pastu. Ja vēlies to saņemt atkārtoti vai ja Tev ir radušies jautājumi, sazinies ar aizdevēju. Nekāda ignorēšana!

Norēķinu rekvizīti:

Saņēmējs: Aizdevējs

Izvēlieties banku:

Bankas konts:

Maksājuma mērķis reģistrācijai: Piekrītu līguma nosacījumiem

Maksājuma mērķis kredīta atmaksai: Rēķina Nr. Atmaksa (Vai līdzīgi) utt

Maksājuma mērķis kredīta pagarināšanai Rēķins pagarinājuma maksa utt

Ja neesi gatavs veikt kredīta atmaksu, pagarini tā atmaksas termiņu, pārskaitot pagarināšanas komisijas maksu.

Par pirmo kredītu

Katra ātro kredītu kredīta kompānija piedāvā savus līguma nosacījumus. Ja Jūs ņemsiet kredītu no konkrētā kreditora pirmo reizi, tad pārsvarā netiks pielāgota komisijas maksa par kredīta pieprasījuma izskatīšanu un naudas piešķiršanu. Ja esat gatavs pilnu kredīta summu atmaksāt trīsdesmit dienu laikā, tad ticamāk, aizņemoties no kreditora pirmo reizi, Jums būs nulles procentu likme, tātad kredīts būs bez procentiem. Daži kreditori arī pie atkārtota kredīta piedāvā saviem klientiem kredītu bez procentiem, jo tiek veidoti dažādi kredītu piedāvājumi svētku periodam, kā arī daži kreditori ik pa laikam šo bezprocentu kredīta opciju piedāvā, lai stabilizētu savu tirgus kredītportfeli. Ja Jums radusies vajadzība aizņemties naudu, tad vajadzētu izanalizēt visu ātro kredītu tirgus piedāvājumu, lai optimāli izvērtētu sev piemērotāko un izdevīgāko kreditoru ar kuru sadarboties. Noteikti kāda kredīta kompānija būs tāda, kuras prasībām Jūs atbilstat, lai aizņemtos bez jebkādas procentu likmes.