Monthly Archives: June 2018
You are browsing the site archives by month.
Kredīts izlaidumam

Lai jūs saprastu kādu naudas summu Jums jāaizņemas, vajadzētu noskaidrot cik jums maksās tērpa, frizūras un manikīra (meitenēm), kā arī kurpju iegāde, kādas būs izmaksas svētku galdam. Kad šī summa aptuvena saskaitīta, drošībai pielieciet vēl kādus 10% un gala skaitlis ir tas, kuru Jums vajag pieprasīt kreditoram.

Ātrākais veids, kā saņemt kredītu ir elektroniski aizpildīt un nosūtīt pieprasījumu kredīt kompānijai, taču pirms to darāt, izskatāt ātro kredītu patreizējo piedāvājumu, pamatīgi izvērtējiet katras Latvijas tirgū esošās kredīt kompānijas līguma nosacījumus un izvēlaties sadarbību ar to kompāniju, kuras nosacījumi dotajā brīdī priekš Jums ir vispievilcīgākie.

30 dienas bez procentu – 0%

Procenti

Pievēršat uzmanību tādām lietām, kā 30 dienu bezprocentu kredīts, procentu likme, arī pēc šīm 30 dienām, vai ir komisijas maksa par izlaiduma kredīta pieprasījuma izskatīšanu un naudas izmaksāšanu. Rūpīgi aizpildiet pieteikuma anketu sev vajadzīgajam izlaiduma kredītam, kas prasīs vidēji 5 minūtes, nosūtiet to kredīt kompānijai un aptuveni pusstundas laikā saņemsiet atbildi.

Kas tiek prasīts

Pieteikuma anketā prasītie dati jānorāda korekti un precīzi, lai kreditors var objektīvi izvērtēt potenciālo sadarbību ar Jums. Jums noteikti būs jāapstiprina sava pilsonība, jānorāda savi regulārie oficiālie ikmēneša ienākumi un sava vecuma grupa, kurai jābūt no 18-70 gadu vecuma robežās. Vecuma diapazons katrai kredīt kompānijai mazliet atšķiras un, kaut Latvijas likumdošana paredz kredītus izsniegt pilngadību sasniegušām personām, daži kreditori ātros kredītus piedāvā tikai no 21 gada vecuma, savukārt cietiem maksimālais klienta vecums ir 65 gadi, citiem 70 gadi. Jā, tieši tā,- arī pensionārie tiek izsniegti ātrie kredīti izlaidumam, jo viņi saņem regulārus ikmēneša ienākumus. Kad esat saņēmis pozitīvu atbildi savam pieteikumam, un kredītu pie šā kreditora ņemat pirmo reizi, atliek vien kredīt kompānijas mājas lapā veikt reģistrāciju ar savas internetbankas palīdzību, ja kredītu pie konkrētā kreditora ņemat atkārtoti, reģistrācija otrreiz nav jāveic. Kad reģistrācija veikta, tad burtiski pusstundas laikā Jūsu kontā būs ieskaitīta pieprasītā naudas summa. Labā ziņa ir tāda, ka šo kredītu Jūs varat ļoti operatīvi nokārtot, līdz ar to tas neaizņem daudz Jūsu laiku un pūļu, kas laikā pirms izlaiduma ir ļoti no svara. Lai patiesi jauka izlaiduma diena visai ģimenei!