Monthly Archives: June 2017
You are browsing the site archives by month.
Kredīti līdz 100 eiro

Ātro kredītu par summu 100 eiro ir vienkārši saņemt internetā, ja atbilstat tikai dažiem ātro kredītu aizdevēju nosacījumiem. Šādu kredīta summu var saņemt jau pirmajā aizņemšanās reizē ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, ja izvēlēsieties pareizo aizdevēju.

Pareizais ātro kredītu aizdevējs ir tas, kurš aizdod 100 eiro bez procentu maksas. To sauc par pirmo kredītu bez procentiem. Šāda aizdevēju piedāvāta iespēja piedāvā aizņemties pilnīgi bez procentu maksas, ja esiet jauns aizdevēja klients.

Apskatīt aizdevējus, kuri aizdod 100 eiro

Apskatīt

Apskatiet un izvēlieties sev piemērotāko risinājumu. Izvērtējiet savas atmaksas iespējas, lai kredīts nesagādātu liekas raizes! Vairums iedzīvotāju neatšķir ātros kredītus no citiem kredītu veidiem. Ātrie kredīti arī parasti asociējas ar sliktām sajūtām, jo tiem ir diezgan slikta slava. Galvenais iemesls, kāpēc iedzīvotāji novēršas no ātrajiem kredītiem, ir tas, ka viņiem ir sniegta nepatiesa informācija un visticamāk viņi pilnībā neizprot, kam viņi grasās pieteikties.

Pirmā un galvenā lietas ir izvērtēt savas atmaksas iespējas un apzināties, ka ātrie kredīti ir finansiālas saistības, kā jau visi kredīti, kuri uzliek aizņēmējam lielu vai mazu atbildību.

Aizdevēja noteikumi parasti ir pieejami viņu lapā. Ja Jums būs nepieciešami paskaidrojumi, pastāv klientu ekspertu pakalpojumi, ko Jūs varat izmantot. Pirms pieteikšanās, izlasiet “Biežāk uzdotos jautājumus”. Papildus tam, Jums jāzina kredīta GPL, kas apzīmē procentu likmi, kas Jums jāmaksā par kredītu. Bez šaubām vislabāk ir pieteikties ātrajiem kredītiem internetā caur kredītu uzņēmumiem.

Cik daudz es varu aizņemties?

Ātrie kredīti līdz 100 eiro noteikti nav vienīgā iespējamā summa, ko iespējas aizņemties dažu minūšu laikā.  Ir daudz kredītu summu, no kurām izvēlēties. Summa, ko varat saņemt, parasti ir atkarīga no Jūsu ienākumu līmeņa, kas ir iemesls, kāpēc daudzi aizdevēji prasīs algas apliecinājumu. Lai būtu droši, ka Jūsu kredīts nepārsniedz summu, ko Jūs varat atļauties atmaksāt, pārskatiet savus ikmēneša izdevumus, piemēram, īri, komunālo pakalpojumu rēķinus un auto maksājumusAizņemties tikai tik, cik Jūs varat ērti atmaksāt. Ja Jums ir nepieciešami 100 EUR, bet Jūs iegūstat 500 EUR, Jums būs jāmaksā procenti par naudu, ko Jūs pat neizmantojat.

Pieteikties 100 eiro kredītam internetā

Aizņemties tikai tik, cik Jūs varat ērti atmaksāt, lai nerastos problēmas, kad pienāks naudas atmaksas diena.

Ātrie kredīti līdz 100 eiro pirmajā aizņemšanās reizē

Pirmais kredīts līdz 100 eiro visticamāk būs bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši EUR 100.

Ātrie kredīti līdz 100 eiro otrajā un turpmākās aizņemšanās reizēs

Ātrie kredīti

Sākot no otrās reizes kredītam tiek pievienoti procenti. Tas nozīmē, aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām būs jāatdod EUR 100 kopā ar procentiem. Par 100 eiro kredītu procentos var nākties samaksāt 10 līdz 30 eiro, kas atkarīgs no izvēlētā aizdevēja procentu likmēm. Tas nozīmē, ka kopā būs jāatmaksā ap 110 līdz 130 eiro. Salīdziniet aizdevējus, lai aizņemtos pēc iespējas lētāk.

Lai iegūtu papildus informāciju, kur pieejams sīkāks apskats par lētākajiem aizdevējiem, kuri aizdod 100 eiro summu kredītus.

Ātrie kredīti līdz 100 eiro

Ātrie kredīti līdz 100 eiro, bieži vien ir vienīgais glābiņš no pamatīgas personīgās finanšu krīzes, kuru varētu izraisīt laikus nenomaksāti rēķini, neiegādāti īpaši svarīgi medikamenti, kas vēlāk neļautu atgriezties darbā, kā arī vel daudz kas cits.

Kur saņemt ātros kredītus līdz 100 eiro

Saņemt kredītu

Par laimi, ātros kredītus iespējams saņemt internetā, un to noformēšana neprasa daudz laika un līdzekļu, turklāt piedāvājumu klāts ir tik plašs, ka ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāk un izdevīgāko variantu. Vienīgie izdevumi, kas varētu rasties ātrā kredīta noformēšanas brīdī, ir reģistrācijas maksa, kas parasti ir 0,01 eiro cents, kuru jūs varat pārskaitīt no savas interneta bankas.

Lielākie ātrā kredīta līdz 100 eiro plusi ir:

 • Kredīta pieejamība internetā – aizdevuma var pieteikt atrodoties jebkurā vietā, kur pieejams dators un interneta savienojums.
 • Ātra noformēšana un naudas saņemšana – lai noformētu kredītu nepieciešamas vien dažas minūtes, turklāt apstiprināta aizdevuma gadījumā, nauda uz norādīto bankas kontu tiek pārskaitīta nekavējoties.
 • Ērta atmaksa – lai atmaksātu kredītu, nav jādodas uz banku vai klientu apkalpošanas centru, atmaksu iespējams veikt internetā.
 • Pieejami bez % maksas aizdevumi – vairāki aizdevēji piedāvā saņemt bezprocentu kredītu jeb atmaksāt tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties bez jebkādas komisijas vai procentu maksas.
 • Pakalpojums pieejams jebkurā dienā – lielākā daļa aizdevēju strādā arī brīvdienās un svētku dienās, līdz ar to saņemt kredītu un noskaidrot interesējošos jautājums var tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Ātrie kredītiVairums uzskata, ka ātrie kredīti ir viens no dārgākajiem kredītu veidiem, taču ne tad, ja aizņēmuma summa nepārsniedz 100 eiro un jūs vēl neesat noformējis aizdevumu, pie ikviena no kredītu izsniedzējiem. Ja vēlaties aizņemties izdevīgi un nepārmaksāt par kredīta izsniegšanu, pievērsiet uzmanību tam, vai jūsu izvēlētais aizdevējs piedāvā saņemt bezprocentu kredītu.

Bezprocentu kredītu piedāvā vairāki Latvijā strādājoši aizdevēji ar nosacījumu, ka klients vēl nav aizņēmies no konkrētā aizdevēja un kredīta atmaksu veiks laikus. Parasti šie aizdevēji nepiedāvā lielas naudas summas, taču gandrīz visos gadījumos, aizņemoties ātro kredītu līdz 100 eiro, šie noteikumi būs spēkā. Visus aizdevējus, kuri piedāvā bezmaksas aizdevumus vienkopus atradīsiet kādā no kredītu salīdzinātājiem.

Nonākot naudas grūtībās nevajadzētu liekie uztraukties, bet gan meklēt risinājumu. Ātrais kredīts var kalpot par labu atspēriena punktu izkļūšanai no finansiālām grūtībām, taču jāatceras, ka aizdevums ir tikai īstermiņa risinājums un ja grūtības atkārtojas, tad jāmeklē to cēlonis.

Lai aizdevuma atmaksa noritētu tikpat vienkārši un ātri, kā tā noformēšana, pirms aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas apdomājiet vai spēsiet to atmaksāt iepriekš izvēlētajā laikā, kā arī vai izvēlētā naudas summu neradīs jums papildus slogu tās atmaksas laikā. Aizņemieties atbildīgi!

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas

Ātro kredītu viens no lielākajiem plusiem ir tas, ka to saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, līdz ar to kredīts ir pieejams daudz lielākai sabiedrības daļai, un finansiālu grūtību gadījumā, aizņemties var arī tie, kam nepieder nekas, ko varētu vai vēlētos ieķīlāt.

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, līdz ar to naudas summas, ko iespējams aizņemties, nepārsniedz 10 000 EUR un atmaksas termiņus varat izvēlēties robežās no 1 mēneša līdz 5 gadiem.

Ātrie kredīti bez ķīlas paredzēti:

Nauda

 • Lielāku pirkumu veikšanai, kuru vērtību nevarat segt uzreiz taču pakāpeniska. pirkuma summas atmaksa jums nesagādātu problēmas.
 • Ceļojumu iegādei, ja ceļojumu pārdevējs nepiedāvā ceļojuma vērtību segt pakāpeniski.
 • Neparedzētu medicīnas izdevumu apmaksai.
 • Gadījumos, kad steidzami nepieciešama neliela naudas summa.
 • Īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai.

Ātro kredītu var pieteikt, atrodoties jebkurā vietā Latvijā, jo ātro kredītu izsniedzēji ir parūpējušies par to, lai klienti, par vēlmi saņemt aizdevumu, varētu paziņot gan internetā, gan arī izmatojot telefonu vai dodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem vai citām, aizdevēja norādītajām, kredīta saņemšanas vietām.

Kredīta saņemšanas process ir ļoti vienkāršs un ātrs, par ko arī liecina pats kredīta nosaukums.

Lai saņemtu kredītu, piesakoties internetā:

 • Jums jāapmeklē izvēlētā aizdevēja mājas lapa.
 • Jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā (vairākās mājas lapās to var izdarīt arī pēc tam, kad kredītu kalkulatorā esat norādījis vēlamo kredīta summu, atmaksas termiņu un izteicis vēlmi kredītu saņemt noklikšķinot uz attiecīgās pogas)
 • Jāaizpilda kredīta pieteikums (parasti tas aizņem vien 5 minūtes no jūsu laika)
 • Jāgaida atbilde no aizdevēja
 • Pozitīvas atbildes gadījumā nauda pavisam drīz nonāks jūs bankas kontā, kuru būsiet norādījis reģistrējoties vai aizpildot kredīta pieteikumu.

Ja dažādu iemeslu dēļ kredīts jums tiek atteikts, jūs varat iesniegt kredīta pieteikumu citam aizdevējam. Katra aizdevēja kredīta pietikšanas noteikumi nedaudz atšķiras, līdz ar to, ja viens no aizdevējiem kredītu jums ir atteicis, tas nenozīmē, ka nevarēsiet aizņemties, tikai kredīta noformēšana prasīs vairāk laika, jo nāksies vērsties pie nākamā aizdevēja.

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti, kas tiek saukti arī par patēriņa un SMS kredītiem, Latvijā un visur citur pasaulē ir pieejami jau pietiekoši ilgu laiku. Lielākoties ātros kredītus cilvēki izvēlas saņemt pie nebanku aizdevējiem, taču šādu kredīta veidu piedāvā noformēt ari bankās.

Ātrajiem kredītiem, kā jebkuram aizdevumu veidam ir gan savi plusi, gan mīnusi.

Ātro kredītu lielākie plusi ir:

 • Iespēja saņemt naudu, fiziski nedodoties pie aizdevēja.
 • Ātra un vienkārša aizdevuma pieteikšana, bez liekām birokrātiskām procedūrām un vienkārši izprotamiem līguma nosacījumiem.
 • Ātra aizdevuma saņemšana – aizdevumu iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā.
 • Nav nepieciešama ķīla un galvotājs.
 • Plaša aizdevēju izvēle, pieejamas dažādas akcijas un kampaņas, kurās tiek piedāvāti izdevīgāki aizdevuma nosacījumi.

Ātro kredītu mīnusi:

 • Nav iespējams aizņemties lielas naudas summas, it īpaši, ja pie konkrētā aizdevēja aizņematies pirmo reizi.
 • Šie ir īstermiņa aizdevumi, un jārēķinās ar to, ka kredīts būs jāatmaksā visai īsā laikā.
 • Pastāv iespēja, ka maksa par aizdevumu var būt lielāka nekā citiem aizdevumu veidiem.

Aizņemties ātro kredītu ir izdevīgi, tad ja vēlaties iegādāties, kādu lielāku pirkumu, par kuru nevarat samaksāt vienā piegājienā, vai arī vienkārši brīdī, kad pietrūkst naudas ikdienai svarīgu lietu iegādei un apmaksai.

Ātrais kredīts būs glābējs un palīgs tikai tāda gadījumā, ja esat pārliecināts, ka spēsiet to laikus atdot, tāpēc pirms aizņemšanās izvērtējiet savas kredīta atmaksas iespējas.

Ātrie interneta kredīti

Ātrie kredīti internetā tiek saukti arī par interneta kredītiem. Ātrie interneta kredīti Tev sniegs ātru naudas palīdzību kredīta formā bez ķīlas un galvojuma. Ir vērts apskatīt pirmos kredītus bez procentu maksas, kuri dod iespēju aizņemties un atmaksāt ātro kredītu bez procentiem.

Tas nozīmē, ka šodien aizņemoties ātro kredītu. Tev jāatmaksā:

Procenti

 • Aizdevums:  EUR 5-300
 • Komisija: EUR 0
 • Kopā atmaksai: EUR 300

Aizņemties šādu kredītu internetā

Jāatgādina, ka pirmais kredīts ir bez procentu maksas, ja tiek atmaksāts izvēlētajā atmaksas termiņā. Jebkura kavēta atmaksas diena un līguma pārkāpums var padarīt kredītu par ļoti dārgu. Aizņemieties atbildīgi un atmaksājiet tikai paņemto kredīta summu bez pārkāptām parādsaistībām un kavētām atmaksas dienām!

Kam domāts un pieejams?

 • Domāts, ja esi nokļuvis neparedzētā situācijā un Tev ir nepieciešama nauda.
 • Pieejams, ja esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem (dažkārt no 18 gadiem).
 • Domāts, ja saproti atbildīgas aizņemšanās pamatprincipus.
 • Pieejams, ja pagātnē nav bijušas pārkāptas parādsaistības un kavēti kredīta maksājumi.
 • Domāts, ja līdz algai atlikušas tikai dažas dienas vai nedēļas.
 • Pieejams, ja Tev ir personīgs telefons,  e-pasts un bankas konts kredīta saņemšanai.

Tas nozīmē, ka tiek prasīts vecums no 18 līdz 75 gadiem, laba kredītvēsture un regulāri pierādāmi ikmēneša ienākumi. Tāpat kredīta saņemšanai būs vajadzīgs bankas konts, e-pasts un telefons, lai pieteiktos un saņemtu naudu.

Kāpēc ātrie interneta kredīti?

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas
 • Naudas saņemšanai dažu minūšu laikā
 • Bez ķīlas un galvojuma, kā arī bez stingrām prasībām
 • Kredīta izmaksas ir zemas, ja tiek izmantots ne ilgāk par mēnesi

Daudzi cilvēki uzskata, ka labākais veids, kā atrisināt dzīvē radušās finansiālās problēmas, ir ar ātro interneta kredītu palīdzību. Ja personai ir steidzami nepieciešams papildus finansējums, šie kredīti lieliski noderēs. Cilvēki, kuriem nav sava īpašuma, ko izmantot kā kredīta ķīlu, var bez raizēm pieteikties šiem kredītiem, jo tiem nav nepieciešama ķīla. Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, lai kvalificētos šiem kredītiem.

Svarīgākais par interneta kredītiem

Jums ir jāpārbauda kredīta līgums un tā elastība attiecībā uz gadījumiem, kad Jūs nevarat laicīgi atmaksāt kredītu, kā arī pirms pieteikšanās, lai saprastu visu par un ap ātro interneta kredītu. Daži aizdevēji ļauj kredīta atmaksu pagarināt vai atrast citu risinājumu.  Izlasiet mūsu neatkarīgos pārskatus par aizdevējiem, kuru pakalpojumus Jūs vēlaties izmantot. Jums ir pieejamas daudzas iespējas, tādēļ pārliecinieties, ka esat izvēlējies labāko. Izmantojiet internetu, lai rūpīgi izpētītu, ko citi klienti saka par uzņēmumu, pirms līguma parakstīšanas.

Ja Jums ir nepieciešama ikmēneša naudas palīdzība, Jums jāpārvērtē savi izdevumi. Jums vajadzētu būt iespējai saglabāt savu bankas kontu labā stāvoklī vairumā mēnešu. Ir laiki, kad uzrodas negaidīti izdevumi un tas ir pilnīgi normāli. Tieši tad, kad Jūs domājat, ka viss tiek kontrolēts, kaut kas pēkšņi uzradīsies. Ir svarīgi plānot šādus notikumus jau iepriekš. Tie nav tik interesanti kā iepirkšanās, tas tiešām. Izveidojiet plānu, kā segt ārkārtas izdevumus, lai varētu atlicināt kaut ko dodoties iepirkties. Tas var ierobežot to, cik daudz Jūs varat tērēt, taču tas joprojām sniegs Jums kaut nelielu brīvību. Ātrie interneta kredīti ir domāti neregulārai aizņemšanai, bet ne katra mēneša!

Ātrie kredīti bez procentiem

Bieži tiek runāts par dārgiem un lētiem aizdevumiem, zemu un augstu procentu maksu, taču ne visi ir informēti par to, kā nosaka kredītu lētumu vai dārgumu, kā arī par to, ka iespējams aizņemties bez procentu maksas.

Kas ir procentu maksa?

Procenti

Kredītiem pievienotā procentu maska ir maksa, kuru pie aizdevuma pamatsummas, jeb summas, kuru esat aizņemies papildus iekasē aizdevējs. Procentu maksa sevī var ietvert administratīvos izdevumus, peļņu un citas maksas.

Aizdevumiem procentu likmi parasti izsaka GPL jeb gada procentu likmē. GPL procentuāli norāda to naudas summu, kuru gada laikā jūs, papildus pamatsummai, samaksātu aizdevējam. GPL tiek noradīta arī ātrajiem kredītiem, kaut arī nauda tiek atdota jau viena mēneša laikā, līdz ar to šī likme īsti nepilda savu funkciju, taču salīdzinot GPL starp dažādiem aizdevējiem aptuveni var noteikt, kurš no tiem piedāvā lētāku aizdevumu un kurš dārgāku.

Kas ir bezprocentu kredīts?

Lai gan esam pieraduši meklēt lētāko kredīta piedāvājumu un salīdzināt procentu likmes, pastāv arī savādāks aizdevumu saņemšanas veids un tā ir aizdevuma saņemšana, nemaksājot procentus.

Ātrie kredīti bez procentu maksas ir iespēja aizņemties īstermiņā, atgriežot tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties un nepārmaksājot ne centa. Ātros kredītus bez procentu maksas piedāvā vairāki aizdevēji, gan regulāri, piešķirot to jaunajiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, gan arī dažādu akciju veidā, piemēram, uz svētkiem.

Naudas summas, kuras iespējams aizņemties bez procentu maksas, parasti nav lielas un lielākoties nepārsniedz 200 – 300 EUR robežas, taču, ja ņem vērā, ka ātrais kredīts ir īstermiņa izdevumus un tā atmaksas termiņš nav garāks par 30 līdz 45 dienām, šī summa vairs nemaz nešķiet tik maza un var kalpot kā glābiņš tiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās.

Kā saņemt ātro kredītu bez procentu maskas?

Lai saņemtu ātro kredītu bez maksas, jums no sākuma jāuzzina, kuri aizdevēji šādu pakalpojumu piedāvā. Šo informāciju jūs varat atrast mūsu sākuma lapā, kur parasti ir tiek norādīts, kuri no aizdevējiem piedāvā pirmo aizdevumu bez procentu (0%) maksas, taču par notiekošajām akcijām noteikti uzzināsiet no reklāmām televīzijā.

Kad esat izvēlējies sev tīkamāko aizdevēju, jums kredītu kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš, un jāpiesakās aizdevumam. Pirms aizdevuma saņemšanas jums būs jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidots personalizēts profils aizdevēja mājas lapā, kurā varēsiet sekot līdzi jūsu aizdevumiem un ar tiem saistītajām darbībām.

Kredīta pieteikšana un noformēšana parasti neprasa vairāk par 30 minūtēm un ir vienkāršs process, kuram nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība un vairākkārtēja dokumentu pārskatīšana.

Kāpēc izvēlēties ātros kredītus?

Ir vairāki iemesli, kas padara ātros kredītus ļoti pievilcīgus aizņēmēju acīs. Šajā rakstā uzskaitīsim dažus no populārākajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties ātros kredītus internetā. Starp citu ātrie kredīti ir atšķirīgi kredītu un tie piedāvā to, ko nespēj piedāvāt citu vaidu kredītu.

Kāpēc izvēlēties?

 • Pirmais kredīts bez procentiem un citas akcijas
 • Naudas saņemšana dažu minūšu laikā
 • Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums
 • Vienkāršas saņemšanas prasības
 • Pieteikšanās un saņemšana no mājām
 • Skaidri saprotami nosacījumi visiem

Ātrie kredīti internetā ir diezgan ātri un noderīgi uz dažām dienām vai nedēļām. Tiklīdz Jūs saņemat šādu kredītu un redzat, cik viegli un ātri to var iegūt, Jūs noteikti saprotat tā lietderību. Protams, tas ir pieņemami, kad ātrais kredīts tiek ņemts ārkārtas situācijā, piemēram, Jums bija jāapmaksā svarīgs rēķins, bet nebija pieejami lieki līdzekļi rēķina nomaksai, tad ātrais kredīts bija risinājums. Otro reizi, Jūs nespējāt veikt savu auto maksājumu. Svarīgi, jā. Steidzami? Ne tik ļoti. Trešo reizi, Jūs izmisīgi vēlējāties iegūt jaunu pāri kurpju (Tie ir tieši manā izmērā un tas ir pēdējais pāris!). Tas ir izdevīgs pirkums! Svarīgi vai steidzami ? Aizmirstiet par to.

Tātad, jā, ātrie kredīti internetā ir laba lieta, pat labāka, ja Jūs dzīvojat tādā vietā Latvija, kur ātro kredītu aizdevējiem darbībai ir dažādi ierobežojumi, kas kalpo aizņēmēja labā.

Kā dzīvot atbildīgi?

 1. Sastādiet budžetu un pieturieties pie tā – tas faktiski ir vieglāk, nekā tas izklausās! Sekojiet līdzi saviem mājsaimniecības un personiskajiem izdevumiem un tad aprēķiniet tos pret savu algu vai ienākumiem. Ja Jūs iegūstat pozitīvu starpību, tas ir labi. Jums vēl paliek nedaudz naudas un Jūs noteikti būsiet pietiekami apzinīgs, lai zinātu, ko ar to darīt. Neliela sevis palutināšana šad un tad nav nekas slikts, tomēr, ja Jūs iegūstat negatīvu starpību, laiks pārdomāt savus tēriņu paradumus!
 2. Mazās lietas arī krājas! – Ja Jūs domājat, ka mazie ieradumi (piemēram, pāris cigaretes šad un tad) vai varbūt vakariņas dārgā restorānā nav nekas būtisks, padomājiet vēlreiz! Ja Jūs apsēstos un aprēķinātu, cik ļoti šīs “mazās lietas” faktiski sasniedz lielas lietas, Jūs būsiet pārsteigts!
 3. Vecie ieradumi joprojām ir labākais ceļš – Un kādi ir vecie ieradumi? Vienkārši! Krājiet savu naudu! Jūs nekad zināt, kas ir priekšā un to, ko dzīve gatavojas Jums piespēlēt, tāpēc labāk sagatavojieties tam jau iepriekš!

Ar šo rakstu vajadzētu saprast, ka ātros kredītus var izvēlēties, bet ne katru nedēļu vai mēnesi. Ātro kredītu aizdevēji ir skaidri definējuši, ka ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kuru nepieciešams izmantot tikai ārkārtas situācijās, kuras nevar gaidīt līdz nākamās algas dienai.

SMS kredīts bez procentu maksas

SMS kredīts it viens no pazīstamākajiem un visbiežāk izmantotajiem aizdevuma veidiem. Kredīta lielo popularitāti varētu raksturot ar tā vienkāršajiem pieteikšanas un saņemšanas nosacījumiem, kā arī aizdevēju rīkotajām akcijām, kas ļauj aizņemties izdevīgā.

Viena no akcijām, ko piedāvā vairāki ātro kredītu izsniedzēji ir SMS kredīts, bez procentu maksas, jeb, kā bieži tiek reklamēts, atdod tik, cik aizņēmies.

Akcijā, SMS kredīts bez procentu maksas, parasti tiek piedāvāta iespēja saņemt pirmo kredītu pie konkrētā aizdevēja, nemaksājot ne centu vairāk, kā esat aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi jūsu kredītam netiks piemērota komisijas maksa un procenti no aizdevuma summas, tādējādi jūs varēsiet atdot tieši tik lielu naudas summu cik būsiet aizņēmies.

Jāņem vērā, ka ne visi aizdevēji piedāvā šādu akciju, tāpēc pirms aizņemšanās pārliecinies vai esi izvēlējies izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

Kas saņems SMS kredītu?

Lai saņemtu SMS kredītu jums ir jāatbilst dažiem vienkāršiem nosacījumiem:

SMS kredīts

 • Jābūt vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem
 • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgās uzturēšanās atļaujas īpašniekam
 • Jums jābūt bankas kontam, mobilā telefona numuram un e-pastam
 • Nedrīkstat būt iekļauts parādnieku sarakstā.

Pieteikt SMS kredītu ir pavisam vienkārši un to var izdarīt atrodoties jeb kurā vietā, kur ir pieejams interneta pieslēgums, taču, ja jūs jau esat reģistrējies kādā no aizdevēju mājas lapām, jūs varat iztikt arī bez interneta, piesakot kredītu ar SMS palīdzību.

SMS kredīts

SMS kredīti bez ķīlas ir lielisks veids, kā pavisam vienkārši un ātri tikt pie aizdevuma visiem tiem, kuriem nav vērtīgu īpašumu, kurus aizdevējs pieņemtu kā ķīlu vai ari tiem, kuri vienkārši neko nevēlas vai nedrīkst ieķīlāt.

SMS kredīti ir īstermiņa aizdevumi un naudas summas, kuras izsniedz šie aizdevēji, nav tik lielas, kā, piemēram, ņemot hipotekāro kredītu un ieķīlājot kādu no saviem īpašumiem, taču SMS kredīts būs izdevīgs risinājums gadījumos, ja jums ir nepieciešamība aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu, zinot, ka visai drīz spēsiet to atmaksāt.

SMS kredīta lielākie plusi

SMS kredīts

SMS kredīta lielākie plusi ir:

 • Iespēja saņemt aizdevumu bez ķīlas un nepiesaistot galvotāju, tādā veidā visu atbildību par kredītu uzņemoties pašam un neriskējot ar kādu no jums esošiem īpašumiem vai saņemot naudu pat tad, ja jums tāds nepieder.
 • Naudu iespējams saņemt ļoti ātri.
 • Kredīta pieteikšana un noformēšana ir ļoti vienkāršs process, kas neaizņem daudz laika.
 • Jums ir iespēja aizņemties arī mazas summas un atdot tās, piemēram, no nākamās algas.
 • Kredītu iespējams saņemt jau no 18 gadu vecuma (ja ir patstāvīgi ienākumi)

SMS kredītu bez ķīlas saņemt ir vienkārši, taču tas nenozīmē, ka tikpat vienkārši būs to atmaksāt, tieši tāpēc, pirms kredīta noformēšanas vajadzētu apdomāt vai spēsiet to laikus atdot un izvēlēties jums ērtāko un izdevīgāko kredīta atmaksas termiņu.

Ātrais kredīts novembrī

No visiem kredītiem, novembrī vispieprasītākie ir ātrie kredīti. Ātro kredītu aizdevums ir ieguvis lielu popularitāti tieši ziemas mēnešos. Aizdevuma galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās problēmās. Cilvēkiem, kuriem steidzami ir nepieciešama nauda, izvēlās ātro kredītu.

Ātrajam kredītam var pieteikties izmantojot interneta palīdzību. Viss, kas Tev ir jādara, ir jādodas uz kādu no sevis izvēlētām ātrā kredīta mājaslapām un jāaizpilda aizdevuma pieteikuma anketa.

Kad aizdevumam esi pieteicies, gaidi apstiprinājumu no ātrā kredīta kompānijas. Ja atbilde būs pozitīva, tad aizdevumu saņemsi jau 15 minūšu laikā.

Kādiem mērķiem kredītu ņēmēji aizņēmās naudu novembrī?

Ātrie kredīti

Neskatoties uz to, ka novembris joprojām ir rudens mēnesis, apkures sezona jau ir sākusies un cilvēkiem par savu dzīvesvietu ir jāmaksā krietni vien vairāk nekā vasarā. Īpaši grūti ir tad, kad rudenī saņem savu pirmo apkures rēķinu. Bieži vien tas izrādās vēl lielāks nekā paredzēts. Ja nepietiek nauda, lai nomaksātu par novembra apkures rēķinu, tad Jums tiks skaitīta soda nauda. Tieši tāpēc izdevīgi ir aizņemties ātro kredītu, kas tādā veidā ļaus Jums ietaupīt naudu, nemaksājot soda naudu par nokavētajiem rēķiniem novembrī. Liela daļa ātro kredītu kompānijas piemēro diezgan lielu procentu maksu aizdevumiem. Tas nenozīmē, ka Jūs nevarat atrast izdevīgu kredīta piedāvājumu.

Konkurences sekas

SMS kredīts

Ātrā kredīta kompānijas savstarpēji konkurē. Katrs klients ir svarīgs, tāpēc ātrie kredīti mēģina rast dažādus veidus kā piesaistīt arvien vairāk jaunus klientus. Viens no izdevīgākajiem novembra piedāvājumiem ir pirmais aizdevums bez procentiem. Vistiešākajā nozīmē, Tu vari atmaksāt tikpat, cik aizņēmies. Tādā veidā Tev ir iespēja iegūt vismaz 300 eiro lielu naudas summu un 30 dienām.