Monthly Archives: August 2014
You are browsing the site archives by month.
Ātrais kredīts no 19 gadiem

Izmantojiet savu iespēju un saņemiet pirmo kredītu bez procentu maksas!

Vienmēr aizņemieties ātro kredītu atbildīgi, izvērtējot savas atmaksas iespējas un pildiet saistības saskaņā ar līguma nosacījumiem.

Salīdzināšana ne tikai pēc gadiem

Apskatiet dažādu aizdevēju piedāvājumus, lai atrastu vislabākās cenas un atbilstošāko aizdevēju. Ir aizdevēji, kuri piedāvā pakalpojumus bez procentiem, kas atvieglo to salīdzināšanu, jo atliek tikai izvēlēties bezprocentu kredītu. Katrs vēlas, lai Jūs izvēlētos tieši viņus, tādēļ daži aizdevēji samazinās maksu par kredītu, aizņemoties pirmo reizi vai piedāvās to pat bez procentiem (0% pārmaksa, 0% GPL likme). Pirms Jūs izlemjat izvēlēties vienu konkrētu aizdevēju, apskatiet citus.

Vienmēr ziniet visas savas iespējas, pirms apsverat kredīta izmantošanu. Lai izvairītos no augstām procentu likmēm, mēģiniet aizņemties tikai summu, kas vajadzīga, vai aizņemieties no draugiem vai ģimenes, lai ietaupītu procentus. Jebkuri kredīti ietver procentu maksas un nepatīkamas neatmaksāšanas sekas, kas var radīt vēl lielākas finansiālās grūtībās.

Kam pieejams ātrais kredīts no 20 gadiem

Ātrais kredīts no 20 gadiem pieejams:

 • Jau minētajā 20 gadu vecumā un dažkārt 18 gados
 • Ar labu kredītvēsturi un nekavētiem maksājumiem
 • Ar personīgu bankas kontu, kurā ir 1 cents reģistrācijas veikšanai
 • Ar ikmēneša ienākumiem, kurus nepieciešamības gadījumā var pierādīt

Kāpēc ir svarīgi pieteikties ātrajam kredītam?

Ir reizes, kad ir noderīgi pieteikties ātrajam kredītam, jo īpaši, ja Jūs esat iestrēdzis kādā finanšu avārijas situācijā, bet tajā pašā laikā Jums ir jānodrošina, ka Jums ir iespēja atmaksāt kredītu. Ir ieteicams iegūt šos kredītus īsto iemeslu dēļ.

Pieteikt kredītu internetā drošāk

 1. Viegla pieteikšanās un iegūšana: Labākā lieta par šiem kredītiem ir tas, ka tiem ir ļoti viegli pieteikties un tos var saņemt ļoti īsā laikā. Vienīgais ierobežojums ir tas, ka Jums vajag nopelnīt pietiekamus ienākumus un Jūsu kredīta pagātne ir vērtējama, kā laba. Viss ir skaidri izklāstīts aizdevēja mājas lapā un nepieciešamības gadījumā, aizdevējs to precizēs pa telefonu vai e-pastu.
 2. Jūsu informācijas drošība: Kad Jūs piesakāties īstermiņa kredītam, Jums jāsniedz sava personīgā informācija aizdevējam, kas paliks konfidenciāla. Interneta pieteikums izslēdz pieteikuma veidlapas pazušanu dēļ aizmāršīga darbinieka.
 3. Ātrums: pieteikuma aizpildīšana un apstiprināšana aizņem tikai dažas minūtes. Daudzi aizdevēji garantē arī, ka kredīts tiks ieskaitīts Jūsu kontā jau 10 – 20 laikā pēc tā apstiprināšanas. Populārākie aizdevēji piedāvā apstrādes laika procentu un tas tiešām ir nieka 10 – 20 minūtes.
Ātrie kredīti no 19 gadiem

19 gadi ātro kredītu saņemšanai ir diezgan strīdīgs vecums, jo lielākā daļa aizdevēju piedāvā izsniegt aizdevumu no 20 gadu vecuma, taču visiem tiem, kas 19 gados ir nonākuši finansiālās grūtības un vēlas saņemt aizdevumu nevajadzētu mest plinti krūmos, jo, lai gan piedāvājumu klāsts nav tik liels, arī jums ir iespēja saņemt ātro kredītu.

Ātro kredītu no 19 gadiem piedāvā saņemt aizdevējs Credit24, kurš Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus. Lai vērstos ar kredīta pieteikumu pie šī aizdevēja, jums no sākuma vajadzētu pārliecināties vai atbilstat aizdevēja izstrādātajiem kredīta piešķiršanas noteikumiem.

Noteikumi, lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem ir tādi paši kā tiem, kas vēlas tikt pie aizdevuma būdami citā vecuma grupā.

Lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem:

 • Jums jābūt Latvijas republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar derīgu beztermiņa uzturēšanās atļauju un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.
 • Jāsaņem regulāri ienākumi (ienākumu apmēram ir jābūt pietiekoši lielam, lai jūs bez problēmām varētu atmaksāt aizdevumu, neieslīgstot vēl lielākās finansiālās grūtībās.)
 • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā, kā arī kavējis citus esošos maksājumus. (Informāciju par to vai esat reģistrēts parādnieku sarakstā, kā arī savu kredītvēsturi varat apskatīt elektroniski ja jums ir izsniegta eID karte)
 • Jums nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa numurs, kā arī e-pasta adrese.

Ātri kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kuri paredzēti, īslaicīgu finansiālu problēmu novēršanai, neparedzētu izdevumu segšanai, kā arī lielāku pirkumu veikšanai kuru vērtību spēsiet segt ilgtermiņā. Aizņemoties ātro kredītu, jums jābūt pārliecinātam, ka spēsiet to bez problēmām atgriezt iepriekš izvēlētajā termiņā, jo lai gan aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām, par to nākas piemaksāt papildus, tādā veidā padarot šo aizņēmumu mazāk izdevīgu.

Pieteikties ātrajam kredītam no 19 gadiem varat internetā, atrodoties jebkurā vietā kur pieejams tā pieslēgums, izmantojot mobilo tālruni vai dodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem, kuri izvietoti daudzviet Latvijā.